Bastion Collections mok m true love - zwart
€ 13,95
(inclusief btw)
Bastion Collections mok m true love
Mok van Bastion Collections in de kleur creme/wit met zwarte-kleurige details en de tekst 'true love'. Door deze koffiemok te combineren met een bijpassend ovaal bord maak je de set compleet of dit bijpassende schotel/bordje. In beide bordjes zit een uitsparing waar precies de mok in past, zodat deze niet kan schuiven.
Nog op zoek naar een aardewerk lepeltje of ander BC item? Bij CountryatHome is er voldoende keuze om je servies van Bastion Collections compleet te maken.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 7,5 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | 190 ml |
| Diameter | 8 cm |
| Materiaal | Aardewerk |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Merk | Bastion Collections |
Klanten kochten ook
Bastion Collections mok m stories - zwartBastion Collections mok m perfect storiesOntdek de stijlvolle Bastion Collections mok m in de kleur crème/wit, voorzien van een leuke print en de inspirerende tekst 'perfect blend starts with coffee' in donkergrijs/zwart. Met een…
€ 13,95

