Bastion Collections mok s amazing - zwart
Bastion Collections mok s amazing
Het Bastion Collections mokje, gemaakt van keramiek, straalt eenvoud en stijl uit in tijdloos cremewit. Het mokje heeft een print van fijne bloemetjes en de tekst 'amazing' in donkergrijs/zwart. Met een diameter van 8 cm en een inhoud van ongeveer 150 ml is dit het kleinste mokje uit de BC collectie.
Dit BC mokje is perfect voor diverse gelegenheden. Bestel eenvoudig op Countryathome.nl en ontdek de veelzijdigheid van dit kleinste mokje uit de Bastion Collections collectie. Voeg een stijlvol accent toe aan je servies en geniet van je favoriete drankjes met een vleugje inspiratie.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 6 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | ca. 150 ml |
| Diameter | 8,5 cm |
| Materiaal | Aardewerk |
| Kleur | Wit, Zwart, Titaan |
| Merk | Bastion Collections |
Klanten kochten ook
Bastion Collections schaal flowers - zwartBastion Collections schaal daisiesOntdek het nieuwe schaaltje van Bastion Collections, creme/wit van kleur en gemaakt van keramiek. Dit schaaltje heeft een iets ander model dan de bolvormige schaaltjes uit de huidige collectie,…
€ 18,95
Bastion Collections mok s stripe - grijsBastion Collections mok s stripeHet Bastion Collections mokje in een tijdloze kleur creme-wit, is subtiel versierd met een fijne lijn en een klein hartje in de kleur lichtgrijs. Met een diameter van 8 cm en een inhoud van ca. 150…
€ 12,95

