HKliving mok cappuccino - hail
HKliving cappuccino mok
Cappuccino mok van HKliving in mooie zachte kleuren, dit zorgt voor een heerlijk koffie of theemomentje! Mix & match de mok met de andere kleuren en modellen. De mokken zijn vaatwasbestendig.
- mok van l12 x b8,5 x h9,5 cm
- gemaakt van keramiek
- perfect voor koffie of thee
- let op: de kleuren van de mok kunnen iets afwijken als van de foto
Naast deze prachtige serie servies hebben we bij CountryatHome ook een ruime collectie woonaccessoires van HKliving. We hebben de mooiste items geselecteerd die een interieur extra sfeer en gezelligheid geven. Zoals diverse kussens en vazen en meubelen.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 8,5 cm |
| Breedte | 9,5 cm |
| Lengte | 12 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | 300 ml |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Groen, Wit |
| Merk | HKliving |
Klanten kochten ook
HKliving mok cappuccino - rockHKliving cappuccino mok rockOntdek de HKliving cappuccinomok rock, een verfijnde toevoeging aan je dagelijkse koffiemomenten. Met een royale inhoud van ca. 300 ml biedt deze mok voldoende ruimte voor je perfecte cappuccino, latte…
€ 8,50
HKliving mok hailHKliving mok hailHet HKliving mokje 'hail' is een koffiemok met een ontwerp geïnspireerd op de jaren '70. Met een inhoud van 230 ml is de mok speciaal ontworpen voor koffie en andere koude dranken. Het formaat van 7,5x8 cm maakt…
€ 7,95
Mijn Stijl afwasborstel - zwartEco afwasborstel in de kleur zwart, gemaakt van 95% gerecycled materiaal.
€ 2,95
HKliving mok cappuccino - fireHKliving cappuccino mok Cappuccino mok van HKliving in mooie retro kleuren, dit zorgt voor een heerlijk koffie of theemomentje! Mixen & matchen met de andere kleuren en modellen maakt het wel extra stoer. De mokken zijn…
€ 8,50

