HKliving mok comet
HKliving koffiemok comet
Mok van HKliving in mooie retro kleuren, dit zorgt voor een heerlijk koffiemomentje! Mixen & matchen met de andere kleuren en modellen maakt het wel extra stoer. De mokken zijn vaatwasbestendig.
- let op: de kleuren van de mok kunnen iets afwijken als van de foto
Naast deze prachtige serie mokken, borden en schaaltjes hebben we bij CountryatHome ook een ruime collectie woonaccessoires van HKliving. Diverse opbergmanden, kussens en vazen. We hebben de mooiste items geselecteerd die een interieur extra sfeer en gezelligheid geven.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 8 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | 180 ml |
| Diameter | 7,5 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Diverse kleuren |
| Merk | HKliving |
Klanten kochten ook
Kadobon vanafKadobon van CountryatHomeEen cadeaubon geven saai? Niet als je een bon van CountryatHome geeft! Bestel je een kadobon, dan kun je bij het plaatsen een via het keuzemenu het gewenste bedrag te selecteren. De bon krijgt een unieke…
€ 10,00
HKliving mok blastHKliving mok blastErvaar de levendige retro sfeer van de jaren 70 met de HKliving mok in de kleur blast. Deze stijlvolle koffiemok zonder oor heeft een capaciteit van ca. 230 ml, ideaal voor het genieten van je favoriete warme…
€ 7,95
HKliving mok algaeHKliving mok algaeErvaar de retro van de jaren70 met de HKliving mok in de kleur algae. Deze stijlvolle koffiemok zonder oor heeft een capaciteit van ca. 230 ml, ideaal voor je favoriete warme dranken. Met een diameter van 7,5 cm…
€ 7,95

