Bastion Collections glas
Bastion Collections waterglas daisies / yes
Waterglas van Bastion Collections met zwarte en titaankleurige details en tekst. Dit glas heeft een inhoud van ca. 250 ml. Naast de waterglazen in diverse dessins zijn er ook waterflessen, theeglazen en voorraadpotten van glas in onze ruime collectie.
Nog op zoek naar een aardewerk lepeltje of ander BC item? Bij CountryatHome is er voldoende keuze om je servies van Bastion Collections compleet te maken.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 8 cm |
| Vaatwasbestendig | Nee |
| Inhoud | ca. 250 ml |
| Diameter | 8,5 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Helder, Zwart |
| Merk | Bastion Collections |
Klanten kochten ook
Bastion Collections glasBastion Collections waterglas hello today / enjoyWaterglas van Bastion Collections met zwarte details en tekst. Dit glas heeft een inhoud van ca. 250 ml. Naast de waterglazen in diverse dessins zijn er ook waterflessen, theeglazen…
€ 11,95
Bastion Collections glasBastion Collections waterglas love to see you / le t'aimeWaterglas van Bastion Collections met zwarte details en tekst. Dit glas heeft een inhoud van ca. 250 ml. Naast de waterglazen in diverse dessins zijn er ook waterflessen,…
€ 11,95
Bastion Collections latte glasBastion Collections latte glas love / heartLatte glas van Bastion Collections met zwarte details en tekst. Dit mooie hoge glas heeft een inhoud van ca. 400 ml. Een fijn formaat voor een heerlijke cappuccino of latte! Naast deze…
€ 12,95

