Bastion Collections latte glas
Bastion Collections latte glas love / heart
Latte glas van Bastion Collections met zwarte details en tekst. Dit mooie hoge glas heeft een inhoud van ca. 400 ml. Een fijn formaat voor een heerlijke cappuccino of latte! Naast deze latteglazen in diverse dessins zijn er ook waterflessen, theeglazen en voorraadpotten van glas in onze ruime collectie.
Nog op zoek naar een aardewerk lepeltje of ander BC item? Bij CountryatHome is er voldoende keuze om je servies van Bastion Collections compleet te maken.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 14 cm |
| Vaatwasbestendig | Nee |
| Inhoud | ca. 400 ml |
| Diameter | 8,5 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Helder, Zwart |
| Merk | Bastion Collections |
Klanten kochten ook
Bastion Collections latte glasBastion Collections latte glas latte / flowersLatte glas van Bastion Collections met zwarte en titaankleurige details en tekst. Dit mooie hoge glas heeft een inhoud van ca. 400 ml. Een fijn formaat voor een heerlijke cappuccino of…
€ 12,95
Bastion Collections theeglasBastion Collections theeglas let's stay / heartsTheeglas van Bastion Collections met zwarte details en tekst. Naast deze theeglazen in diverse dessins zijn er ook waterflessen, theeglazen en voorraadpotten van glas in onze ruime…
€ 12,95

