Urban Nature Culture glas m
€ 3,95
(inclusief btw)
Glas van Urban Nature Culture gemaakt van 100% gerecycled glas. Het glas heeft een groene uitstraling aan de onderkant.
Lep op: dit glas is niet magnetron- en ovenbestendig.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 11,5 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | 250 ml |
| Diameter | 7,5 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Groen |
| Merk | Urban Nature Culture |

