Urban Nature Culture glas s
€ 3,50
(inclusief btw)
Glas van Urban Nature Culture gemaakt van 100% gerecycled glas. Het glas heeft een groene uitstraling aan de onderkant.
Lep op: dit glas is niet magnetron- en ovenbestendig.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 10,5 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | 200 ml |
| Diameter | 6,5 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Groen |
| Merk | Urban Nature Culture |
Klanten kochten ook
Urban Nature Culture karaf gerecycled glasGlazen karaf van Urban Nature Culture met groot handvat. De karaf is gemaakt van 100% gerecycled glas en heeft een groene uitstraling aan de onderkant.
€ 24,95

