HKliving lepel teak
€ 5,50
(inclusief btw)
HKliving teak lepel, leuk voor in het suikerpotje van Hkliving of in de koffiemokjes.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 14 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Materiaal | Teak |
| Kleur | Bruin |
| Merk | HKliving |

