HKliving lepel rond teak
€ 8,25
(inclusief btw)
Teak lepel van HKliving.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 11,5 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Materiaal | Teak |
| Kleur | Bruin |
| Merk | HKliving |

