Bastion Collections schaal hart l - zwart
Schattig schaaltje, maat m van Bastion Collections in de vorm van een hartje. Ze zijn er in twee verschillende formaten, s en m.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 16 cm |
| Breedte | 16 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Materiaal | Aardewerk |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Merk | Bastion Collections |
Klanten kochten ook
Bastion Collections schaal hart s - zwartSchattig schaaltje van Bastion Collections in de vorm van een hartje. Ze zijn er in twee verschillende formaten, s en m.
€ 8,95
Bastion Collections schaal hartvorm - zwartBord in de vorm van een hart met zwart randje. Deze leuke schaal van Bastion Collections is ook goed te gebruiken als serveerschaal.
€ 24,95
Bastion Collections schaal nw - zwartBastion Collections schaal Schaal van Bastion Collections met subtiel zwart lijntje aan de buitenrand en aan de binnenkant een klein zwart hartje. Ideaal voor groente, salade en sushi.
€ 18,95
Bastion Collections schaal l - zwartGrote schaal van Bastion Collections met klein hartje in de kleur zwart. Ideaal voor pasta, salade of ?. Deze schaal is onmisbaar in iedere keuken!
€ 42,95
Bastion Collections lepel - witBastion Collections lepeltje 13 cmKeramiek lepeltje van Bastion Collections in de kleur wit/creme met drie verschillende dessins. Naast deze lepeltjes zijn er nog vele andere in in de collectie voor alle lepeltjes.Het lepeltje…
€ 4,95

