Bastion Collections schaal hart s - zwart
Schattig schaaltje van Bastion Collections in de vorm van een hartje. Ze zijn er in twee verschillende formaten, s en m.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Diameter | 12 cm |
| Materiaal | Aardewerk |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Merk | Bastion Collections |
Klanten kochten ook
Bastion Collections schaal hart l - zwartSchattig schaaltje, maat m van Bastion Collections in de vorm van een hartje. Ze zijn er in twee verschillende formaten, s en m.
€ 12,95
Bastion Collections kan s - zwartNieuwe serie! De kleinere variant van de kan, leverbaar in drie verschillende dessins. De opening aan de bovenkant is in de vorm van een hart. Ook erg handig om te gebruiken als melkkannetje.
€ 10,95
Bastion Collections bord sushi - zwartGrote schaal - bord voor het serveren van sushi. Leuk om te combineren met de andere sushi items zoals de sticks, schaaltjes en kannetjes.
€ 15,95
Bastion Collections schaal bol xs - zwartBastion Collections mini schaaltje
Klein schaaltje van Bastion Collections in de kleur creme/wit met zwarte details. De BC schaaltjes zijn allemaal te combineren met elkaar. Leverbaar in 3 verschillende dessins: hartje,…€ 7,50

