HKliving mok americano night
€ 8,95
(inclusief btw)
HKliving americano mok
Americano mok van HKliving in mooie retro kleuren, dit zorgt voor een heerlijk koffie of theemomentje! Mix & match de mok met de andere kleuren en modellen. De mokken zijn vaatwasbestendig.
- mok van l11 x b8,5 x h8 cm
- gemaakt van keramiek
- perfect voor koffie of thee
- let op: de kleuren van de mok kunnen iets afwijken als van de foto
Naast deze prachtige serie servies hebben we bij CountryatHome ook een ruime collectie woonaccessoires van HKliving. We hebben de mooiste items geselecteerd die een interieur extra sfeer en gezelligheid geven. Zoals diverse kussens, vazen en meubelen.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 8,5 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 11,5 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | 300 ml |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Blauw |
| Merk | HKliving |
Klanten kochten ook
HKliving mok americano riseHKliving mok americano riseVoeg een vleugje nostalgische charme toe aan je koffiemomenten met de HKliving mok americano 'rise', beschikbaar op Countryathome.nl. Met een royale capaciteit van 260 ml is deze mok perfect voor het…
€ 8,95

