Bastion Collections beker wild flower - zwart
€ 11,95
(inclusief btw)
Bastion Collections beker wild flower
Beker van Bastion Collections in de kleur creme/wit met zwart & titaankleurige details.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 9 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | 240 ml |
| Diameter | 7,5 cm |
| Materiaal | Aardewerk |
| Kleur | Wit, Zwart, Titaan |
| Merk | Bastion Collections |
Klanten kochten ook
Bastion Collections beker cross - zwartBastion Collections beker cross zwartBeker van Bastion Collections in de kleur creme/wit met kleine zwarte kruisjes en titaankleurige details. Deze beker met een taps toelopend model heeft een inhoud van ca. 240 ml.De mok is…
€ 12,95
Bastion Collections lepel - matt zwartBastion Collections lepeltje 14 cmKeramiek lepeltje van Bastion Collections in de kleur matt zwart/donkergrijs met een klein hartje. Naast deze lepeltjes zijn er meerdere soorten in de collectie voor alle lepeltjes.Het lepeltje…
€ 5,95

