Bastion Collections kandelaar l hart - zwart
Bastion Collections kandelaar hartvorm zwart
Kaarsenstandaard van Bastion Collections in de kleur zwart. De kandelaar heeft de vorm van een hart en is geschikt voor dinerkaarsen met een diameter van ca. 2,1 cm. De Bastion Collections kandelaar is leverbaar in twee kleuren en maten. Liever een hogere kandelaar op een voet? deze zijn leverbaar in drie maten en shop je hier.
Ben je nog op zoek naar een ander BC item? Bij CountryatHome is er voldoende keuze om je servies van Bastion Collections compleet te maken.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 22 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Materiaal | Aardewerk |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Bastion Collections |
Klanten kochten ook
Bastion Collections kandelaar m ster - zwartBastion Collections kandelaar ster zwartKaarsenstandaard van Bastion Collections in de kleur zwart. De kandelaar heeft de vorm van een ster en is geschikt voor dinerkaarsen met een diameter van ca. 2,1 cm. De Bastion Collections…
€ 16,95
Bastion Collections kerstboompjes papierBastion Collections papieren kerstboompjes zwart
Hoe leuk zijn deze papieren kerstboompjes van Bastion Collections. Gemaakt van stevig zwart papier met glitters. De boompjes worden plat geleverd, je schuift ze zo in elkaar. Een…€ 2,95

