Urban Nature Culture mok s good morning - wit
Urban Nature Culture koffiemok
Mok van Urban Nature Culture gemaakt van porselein, afgewerkt met een handgeverfd gouden oor. Mix en match de mokken met de andere kleuren van dit merk voor een speels effect.
Let op: niet vaatwas- en magnetronbestendig
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 7 cm |
| Vaatwasbestendig | Nee |
| Inhoud | 150 ml |
| Diameter | 8 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit, Goud |
| Merk | Urban Nature Culture |
Klanten kochten ook
Urban Nature Culture mok s good morning - roseMok van Urban Nature Culture gemaakt van porselein, afgewerkt met een handgeverfd gouden oor. Mix en match de mokken met de andere kleuren van dit merk voor een speels effect. (Let op: niet vaatwas- en magnetronbestendig)
€ 10,95
Urban Nature Culture mok s good morning - grijsMok van Urban Nature Culture gemaakt van porselein, afgewerkt met een handgeverfd gouden oor. Mix en match de mokken met de andere kleuren van dit merk voor een speels effect. (Let op: niet vaatwas- en magnetronbestendig)
€ 10,99
Urban Nature Culture bord good morning - witUrban Nature Culture bord Stijlvol bordje uit de goodmorning serie van Urban Nature Culture, afgewerkt met een gouden randje. Dit bordje is gemaakt van porselein en heeft een natuurlijke vorm. ∙ trendy bord van ø17 x h1 cm
∙…€ 13,95

