Broste Copenhagen schaal ovaal l - nordic sand
Broste Copenhagen schaal ovaal
Mooie ovale schaal van Broste Copenhagen. Deze schaal is gemaakt van geglazuurd keramiek en onderdeel van de populaire Nordic Sand collectie. Elke item van het servies is handgemaakt waardoor er kleine verschillen in kleur en vorm kunnen zijn, maar juist dat is het unieke aan deze serie.
De schaal is hittebestendig tot 65 grd in de vaatwasser en tot 675W in de magnetron. De schaal is niet geschikt in de oven.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Grijs |
| Merk | Broste Copenhagen |
Klanten kochten ook
Broste Copenhagen schaaltje xs - nordic sandLief klein schaaltje van Broste Copenhagen. Het schaaltje is gemaakt van geglazuurd keramiek en onderdeel van de populaire Nordic Sand collectie. Elke item van het Nordic Sand servies is handgemaakt waardoor er kleine verschillen…
€ 4,95
Broste Copenhagen dinerbord - nordic sandHet Nordic Sand dinerbord van Broste Copenhagen is gemaakt van geglazuurd keramiek en onderdeel van de populaire Nordic Sand collectie. Elke item van het Nordic Sand servies is handgemaakt waardoor er kleine verschillen in kleur…
€ 19,95
Broste Copenhagen gebaksbord - nordic sandGebaksbordje Nordic SeaHet Nordic Sand gebaksbordje van Broste Copenhagen is gemaakt van geglazuurd keramiek en onderdeel van de populaire Nordic Sand collectie. Elke item van het Nordic Sand servies is handgemaakt waardoor er…
€ 10,95

