Bastion Collections mok l create - zwart
€ 13,95
(inclusief btw)
Grote mok van Bastion Collections met de tekst: 'HOME - create memories with love'.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 7 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | 220 ml |
| Diameter | 10 cm |
| Materiaal | Aardewerk |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Merk | Bastion Collections |

