Ib Laursen mok - pure white
€ 6,95
(inclusief btw)
Koffie of thee mokje van Ib Laursen. Het mokje is vaatwas- en magnetronbestendig. Mix en match met het andere servies van Ib Laursen.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 8 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 12,5 cm |
| Inhoud | 200 ml |
| Materiaal | Aardewerk |
| Kleur | Wit |
| Merk | Ib Laursen |

