Ib Laursen grote kan - pure white
€ 24,95
(inclusief btw)
Kan van Ib Laursen. De kan is vaatwas- en magnetronbestendig. Mix en match met het andere servies van Ib Laursen.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Inhoud | 1,7 ltr |
| Hoogte | 20 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Materiaal | Aardewerk |
| Kleur | Licht blauw |
| Merk | Ib Laursen |

