Ib Laursen mok - green tea
€ 6,95
(inclusief btw)
Koffie of thee mokje van IB Laursen. Het mokje is vaatwas- en magnetronbestendig. Mix en match met het andere servies van IB Laursen.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 8 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 12,5 cm |
| Inhoud | 200 ml |
| Materiaal | Aardewerk |
| Kleur | Groen |
| Merk | IB Laursen |
Klanten kochten ook
Ib Laursen schaal - green teaAardewerk schaaltje van IB Laursen. Het schaaltje is magnetron- en vaatwasbestendig. Mix en match met het andere servies van IB Laursen. In verschillende kleuren leverbaar.
€ 5,50

