HKliving schaal noodle kyoto
€ 8,25
(inclusief btw)
HKliving schaaltje van keramiek, het schaaltje is vaatwasserbestendig.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 17,8 cm |
| Breedte | 18,8 cm |
| Hoogte | 5,7 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Bruin |
| Merk | HKliving |

