Bastion Collections mok l stippen - zwart
€ 11,95
(inclusief btw)
Grote mok met oor van Bastion Collections met grote zwarte stippen. Mooi te combineren met de andere mokken en schalen.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 7 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | ca. 220 ml |
| Diameter | 10 cm |
| Materiaal | Aardewerk |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Merk | Bastion Collections |

