HKliving mok bark
HKliving koffiemok bark
Mok van HKliving in mooie retro kleuren, dit zorgt voor een heerlijk koffiemomentje! Mixen & matchen met de andere kleuren en modellen maakt het wel extra stoer. De mokken zijn vaatwasbestendig.
- let op: de kleuren van de mok kunnen iets afwijken als van de foto
Naast deze prachtige serie mokken, borden en schaaltjes hebben we bij CountryatHome ook een ruime collectie woonaccessoires van HKliving. Diverse opbergmanden, kussens en vazen. We hebben de mooiste items geselecteerd die een interieur extra sfeer en gezelligheid geven.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 8 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | ca. 200 ml |
| Diameter | 7,5 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Beige |
| Merk | HKliving |
Klanten kochten ook
HKliving mok rockHKliving koffiemok rockMok van HKliving in mooie retro kleuren, dit zorgt voor een heerlijk koffiemomentje! Mixen & matchen met de andere kleuren en modellen maakt het wel extra stoer. De mokken zijn vaatwasbestendig.∙ let…
€ 7,95
HKliving mok mudHKliving koffiemok mudMok van HKliving in mooie retro kleuren, dit zorgt voor een heerlijk koffiemomentje! Mixen & matchen met de andere kleuren en modellen maakt het wel extra stoer. De mokken zijn vaatwasbestendig.∙ let…
€ 7,95
HKliving mok hailHKliving mok hailHet HKliving mokje 'hail' is een koffiemok met een ontwerp geïnspireerd op de jaren '70. Met een inhoud van 230 ml is de mok speciaal ontworpen voor koffie en andere koude dranken. Het formaat van 7,5x8 cm maakt…
€ 7,95

