Broste Copenhagen melkkannetje - nordic sand
Nordic Sand melkkannetje van Broste Copenhagen. Het kannetje is gemaakt van geglazuurd keramiek en onderdeel van de populaire Nordic Sand collectie. Elke item van het Nordic Sand servies is handgemaakt waardoor er kleine verschillen in kleur en vorm kunnen zijn, maar juist dat is het unieke aan deze serie.
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 9 cm |
| Breedte | 8,5 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | 300 ml |
| Diameter | 12 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Zand |
| Merk | Broste Copenhagen |
Klanten kochten ook
Broste Copenhagen theelepel - nordic sandTheelepel van de Nordic Sand serie van Broste Copenhagen, gemaakt van geglazuurd keramiek en onderdeel van deze populaire collectie. Elke item van het Nordic Sand servies is handgemaakt waardoor er kleine verschillen in kleur en…
€ 5,95
Broste Copenhagen botervloot - nordic sandBotervloot van de Nordic Sand serie van Broste Copenhagen, gemaakt van geglazuurd keramiek en onderdeel van deze populaire collectie. Elke item van het Nordic Sand servies is handgemaakt waardoor er kleine verschillen in kleur en…
€ 34,95
Broste Copenhagen suikerpot - nordic sandNieuw in de collectie! Een Nordic Sand suikerpotje van Broste Copenhagen, gemaakt van geglazuurd keramiek en onderdeel van de populaire Nordic Sand collectie. In het dekseltje zit een uitsparing voor het suikerlepeltje. Elke item…
€ 24,95

