Broste Copenhagen theepot 1 ltr - nordic sand
€ 37,95
(inclusief btw)
De Nordic Sand theepot van Broste Copenhagen is gemaakt van geglazuurd keramiek en onderdeel van de populaire Nordic Sand collectie. Elke item van het Nordic Sand servies is handgemaakt waardoor er kleine verschillen in kleur en vorm kunnen zijn, maar juist dat is het unieke aan deze serie.
De inhoud van de theepot is ca. 1ltr
| Specificaties | Omschrijving |
|---|---|
| Breedte | 11,6 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Inhoud | 1000 ml |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Zand |
| Merk | Broste Copenhagen |
Klanten kochten ook
Broste Copenhagen mok met oor - nordic sandDe Nordic Sand mok met oor van Broste Copenhagen is een ideale koffie of thee mok. Gemaakt van geglazuurd keramiek en onderdeel van de populaire Nordic Sand collectie. Elke item van het Nordic Sand servies is handgemaakt waardoor…
€ 10,95

